Военни се включиха в гасенето на горските пожари в Пловдивско

Военнослужещи от Сухопътните войски участват в гасенето на големите горски пожари в областите Благоевград и Пловдив, и днес, 31 юли. 25 военнослужещи с 3 броя техника от 4-ти артилерийски полк от 7.10 ч тази сутрин се включват в гасенето на пожара в района на язовир „40-те извора“, Община Асеновград, Област Пловдив. От 5.15 ч тази сутрин 21 военнослужещи със 7 броя техника от 3-ти механизиран батальон на 3-то бригадно командване – Благоевград се включиха в гасенето на големия горски пожар на граничната полоса в местността Свети Илия между селата Петрово…

Прочети още