Награда от 500 лева бе обявена от кмета на Тутракан д-р Димитър Стефанов за този, който даде информация за нарушител, изхвърлил боклука си на пътя, съобщиха от общината. Става въпрос за строителни отпадъци и гуми, изоставени край Дълбокия път, който свързва долната и горната част на крайдунавския град. „За мен е кощунство, при наличието на нова пътна настилка, някой да реши, че може да изхвърля там строителните си отпадъци. Още повече, че община Тутракан е предоставила на гражданите контейнери за подобен тип отпадъци, без да иска такса. Така спестяваме на хората извозването на отпадъците до депото…
Прочети още
