Две театрални постановки очакват публиката в читалището в Хисаря тази вечер.
НЧ „Иван Вазов – 1904 г.“ –кани на спектакъла „Щастливият принц“ по Оскар Уайлд. Началният час на представлението е 17:00ч. Актьорският състав е от Детския театър „Арлекинчета“ към читалището.

От 20:00 ч. „Театър без диплома“ представя „Римска баня“ от Станислав Стратиев. Режисьор на пиесата е Стефан Попов. В спектакъла участват Георги Топузлийски, Георги Зафиров, Нели Абу Мурад, Румяна Цъцарова, Симеон Фърков, Стоянка Ангелова, Яна Попова, Иванка Врачева, Красимира Гешева и Иван Начев. Музикалното оформление е на Ангел Маринов.

Билети ще се продават един час преди началото на всяка постановка. Очакваме ви за една вечер, изпълнена с емоции, талант и магията на театъра.

