С огромно вълнение и аплодисменти премина премиерата на спектакъла „Щастливият принц“ по Оскар Уайлд, представен от Детския театър „Арлекинчета“ към НЧ „Иван Вазов-1904“ – гр. Хисаря.
Малките актьори вложиха сърце, талант и много емоция, за да оживеят героите от тази красива и трогателна история. Благодарим на всички деца за отдадеността, на родителите за подкрепата и на публиката за топлото посрещане и бурните аплодисменти.
Гордеем се с нашите талантливи „Арлекинчета“ и вярваме, че това е само началото на още много вълшебни театрални моменти, пишат от читалището.
От благотворителната кампания бяха събрани 359 евро, които ще бъдат изразходвани за нуждите на ДТГ „Арлекинчета“.


