Община Брезово предостави на полицията високопроходим автомобил

Високопроходим автомобил „Дачия Дъстър“ предостави за ползване община Брезово на РУ Раковски. Днес кметът на община Брезово инж. Калин Калапанков връчи на началника на полицията в Раковски главен инспектор Валентин Иванов ключовете.

Новата придобивка стана възможна с решение на ОбС Брезово след искане на полицията. Сумата, с която е закупен автомобилът, е 25 000 лв. Високопроходимото возило ще бъде използвано за нуждите на полицейския участък в гр. Брезово.

„Надявам се, че доброто ни сътрудничество с РУ Раковски ще продължи и опазването на обществения ред ще продължава да бъде общ наш приоритет. Старали сме се винаги да откликваме на нуждите на хората, които се грижат за нашата сигурност и спокойствие и ще продължим да го правим“, коментира кметът на Брезово инж. Калапанков.

Свързани статии