Кметът на Първомай за 3 март: Трябва да предадем на децата си завета да тачат и пазят свободата

Уважаеми съграждани, Денят, в който честваме Освобождението на България от османско иго, е време да си припомним уроците на миналото и да ги пренесем в бъдещето, да бъдем обединени от общата ни история, от обичта към родината и от стремежа към напредък и благополучие.

Това заявява в поздравителен адрес към към жителите на община Първомай кметът Николай Митков по случай 3 март – Националния празник на Република България.

Ето какво още казва той:

Свързани статии