Два камиона са затиснали служебната кола на кмета на община Кричим Атанас Калчев. Той е пътувал във возилото, управлявано от шофьор на местната власт.

„Аз съм добре, шофьорът също. Затиснаха ни два камиона, буквално пресоваха колата“, каза пред ПБ Новинар кметът.

Катастрофата е станала днес следобед на пътя Кричим-Пловдив в района на село Кадиево около 15:30 часа. Служебният автомобил на кмета, управляван от негов личен шофьор, с марка „Рено“, е бил ударен от камион, а в следствие на удара колата се удря в друг камион пред нея.
Служебната кола е със сериозни щети.
„Благодаря на Господ – Бог и на Божията майка, че ме запазиха жив и здрав от тежкото пътно транспортно произшествие, в което попаднахме днес с шофьора ми!“, написа в профила си във Фейсбук кметът Калчев. И допълни:
„В празничните дни преди Възкресение се случват чудеса и днес за мен беше такова. По Божието благоволение явно още сме нужни на този свят, щом ни опази невредими!
Благодаря на всички приятели, близки и познати от близо и далеч, които са разбрали за тежката катастрофа и ми се обадиха за съчувствие и подкрепа!
Светли празници на всички и Бог да е с вас!“, пише още той.

