Трагедия в Белозем – мъж си преряза вените и после се обеси

59-годишен мъж от Белозем сложи край на живота си по ужасяващ начин. Първо си прерязал вените, а след това си метнал въжето, коментират потресени местни жители.

Това се е случило в неделя в дома му. Хората от селото не могат да повярват, защото описват самоубиеца като много добър човек и отговорен баща и дядо. Имал две дъщери и внуци.

Негови връстници разказаха, че някога е бил много добър ученик и футболист, а след това е работил последователно в бившия стоманолеярен завод в Шишманци, в електроразпределителното дружество и в община Раковски. Успял да си направи в собствения гараж вулканизатор и поправял гуми на автомобили.

„Беше много услужлив човек. Който не го е потърсил, на него не е помогнал“, разказват съседи. Те не могат да си обяснят кое го е подтикнало към фаталното решение.

Източник и снимка: 24plovdiv.bg

Свързани статии