Катастрофира автобус с ученици в София, почина шофьорът

Автобус с ученици катастрофира в „Драгалевци“ в София, предава NOVA.

Сигналът за инцидента е подаден в 17:17 часа, съобщават от пресцентъра на Спешна помощ.

Пристигналият на място спешен екип е констатирал смъртта на шофьора.

Няма пострадали деца. От СДВР съобщиха, че учениците са прехвърлени в друг автобус./Вести БГ

Свързани статии