Пожелавам им успех. Така председателят на Народното събрание Наталия Киселова коментира поисканата й оставка от „Възраждане“, които започват да търсят подкрепа за свалянето й от поста, предаде Нова телевизия.
По думите й всяка парламентарна група сама преценява какво поведение да предприеме в залата и извън нея.
„Поводът, по който търсят подкрепа, е въпрос, по който можеше да направят възражение и да бъде обсъден на председателски съвет“, коментира още председателят на парламент.
И допълни, че се държала обективно към всички парламентарни групи, „така че както решат – така да постъпят. Пожелавам им успех“./Новините БГ

