Хванаха 83-годишен шофьор да кара в насрещното на АМ „Хемус”
Той е засечен в 11:25 часа на автомагистралата в землището на община Каспичан, на пътното платно от Варна за София, от служители на Районно управление-Нови пазар.
Спрямо шофьора е взето административно отношение по Закона за движение по пътищата и е създадена организация за извеждането му от пътното платно.
На водача временно е отнето свидетелството за управление.
В Шуменско от 7 до 13 октомври се проведе акция на полицията за ограничаване на разсейването при шофьорите./Dariknews.bg

