83-годишен шофьор кара в насрещното на АМ „Хемус”

Хванаха 83-годишен шофьор да кара в насрещното на АМ „Хемус”

Той е засечен в 11:25 часа на автомагистралата в землището на община Каспичан, на пътното платно от Варна за София, от служители на Районно управление-Нови пазар.

Спрямо шофьора е взето административно отношение по Закона за движение по пътищата и е създадена организация за извеждането му от пътното платно.

На водача временно е отнето свидетелството за управление.

В Шуменско от 7 до 13 октомври се проведе акция на полицията за ограничаване на разсейването при шофьорите./Dariknews.bg

Свързани статии